چگونه باید از دست موجودات فرازمینی آلینها فرار کرد؟ به انها گفتم  بفرمایید  بادام  زمینی  بخورید آنها خندیدند . دیشب خواب دیدم موجودات فضایی حمله کردند انها اولش از مورچه ها کوچگتر بودند 2 تا از انها را دیدم خیلی  ریز بودند و 3 تا پا  داشتند انها ناگهان در کمتر از 5 دقیقه بزرگ و بزرگتر شدند و اندازه همین ادمها  شدند اما انها 3  تا  پا  داشتند و 3 تا دست و بالای سرشان 2 تا آنتن بود چشمشان خاموش  و  روشن می شدند انها با من حرف  زدند به  زبان خودم گفتند تو در همین سیاره  زندگی  میکنی گفتم اره گفتند اینجا  زمانی  نه بسیار دور زیستگاه ما بود بعدش این سیاره نابود شد و شهاب سنگ به ان برخورد کرد و ما که در دوران دایناسورها زندگی  می کردیم همه نابود شدیم اما گروهی از  دانشمندان ما موفق شدند  انقدر ما را  ریز  کنند  که  همه افراد ما داخل یک سفینه شدیم تعداد ما در انزمان 800 میلیارد نفر بودند که 100  میلیارد همان لحظه اول  برخورد  مردند ما 700 میلیارد داخل هزاران  سفینه شدیم و به سیاره ززز رفتیم گفتم حالا اینجا امدید  چیکار  کنید گفتند امدیم تو را  با  خودمان  ببریم  از  نزاد  ما  هستی و  تعداد دیگری نیز با  خودمان  بردیم . گفتم  اگر  من  نیام  چی  گفت  با زور میبریم اونها  منو  با  خودشان بردند دنیای  النها  بالای  سرشان اب بود و در  زمین  هوا  بر عکس  اینجا

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : انها ,میلیارد ,شدیم ,بودند ,موجودات ,گفتند ,فرار کرد؟ ,سفینه شدیم ,آلینها فرار ,فرازمینی آلینها ,موجودات فرازمینی ,موجودات فرازمینی آلینها
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cdcdarman تاریخ شوشترحاج منعم April استودیو عکس و فیلم جلوه فروشگاه سوالات استخدامی لوگو پلاس یه اتفاق خوب برای دیده شدن شماست. طراحی سایت